Попрощався з друзями: лікарі відмовилися лікувати смертельно хворого Задорнова, йому залишилося…

Одіозний російський сатирик Михайло Задорнов останні дев’ять місяців бореться зі смертельною хворобою – пухлиною мозку. Однак, як стверджують його близькі, всі старання лікарів виявляються марними, прогнози стають лише гіршими повідомляє Обозреватель

Про стан артиста пише Eg.ru.

Відповідно до джерела з оточення Задорнова, отримавши останні висновку медиків, смертельно хворий сатирик назавжди попрощався з друзями і поїхав до Юрмали. Через місяць йому виповниться 69 років, однак святкувати і приймати будь-кого він не збирається.

У минулому році Задорнов на особистій сторінці в соцмережі розповів про “серйозну хворобу”, яку потрібно було лікувати “негайно”. Після цього сатирик проходив лікування за кордоном, в онкологічному відділенні берлінської клініки “Шаріте” йому зробили біопсію мозку. Далі було лікування в Прибалтиці, в одній з приватних клінік Юрмали йому провели операцію, курс хіміотерапії і ряд відновлювальних процедур. Однак, незважаючи на тимчасовий успіх, виявилося, що всі старання медиків не принесли результатів.

“Міша тане на очах. Не допомогли ні європейські технології, ні корифеї медицини. Всі тільки руками розводять і важко зітхають. Мовляв, зробили все, що в їх силах”, – розповів журналістам товариш Задорнова.

 

Загрузка...

Вересень 27, 2017