ТЕРМІНОВО! Путін готує повалення Порошенко: і ось як це буде відбуватися

За словами представників СБУ, Путін і агенти Кремля готують зміну влади в Україні шляхом втручання у вибори 2019 році.

Таку заяву зробили в СБУ

Російські спецслужби розробляють план по фальсифікації виборів в Україні в 2019 році.

Про це заявив заступник глави Служби безпеки України Віктор Кононенко на Національному експертному форумі у вівторок, передає  «Радіо Свобода» .

«На сьогоднішній день основна загроза – це підрив ситуації всередині. Те, що ми бачимо, основні зусилля російських спецслужб зараз спрямовані всередину країни. Уже ніхто не вірить у швидку і блискавичну війну, всі розраховують на те, що владу можна змінити зсередини шляхом підкупу, шляхом домовленостей. І йде цілеспрямована робота – підготовка до виборів 2019 року », – сказав Кононенко.

За його словами, СБУ вживає заходів для зриву цих планів.

За словами експертів рейтинг Порошенко становить від сили 3% і ніякої Путін їх вже не врятує і не змінить.

У разі проведення чесних виборів в 2019 році народ змете нинішнього Президента навіть не озираючись.

Заява СБУ говорить лише про те, що Порошенко не віддасть владу на виборах. Готується серйозне обмеження прав виборців під виглядом втручання Путіна і агентів Кремля.

Це класична маніпуляція тоталітарних держав в яких під виглядом зовнішньої агресії тирани тримають владу десятиліттями. Яскравий приклад Уганда, КНДР, Зімбабве.

Таким чином Порошенко і його кліка можуть ввести або військовий стан на певній частині території (там де у них не буде вистачати голосів), або і зовсім скасувати вибори до того моменту поки Путін перестане «втручатися» в справи України.

Це вкрай небезпечний прецедент у світовій історії, який говорить лише про те, що Порошенко на довго і виборами його чи не змінити.

Загрузка...

Листопад 28, 2017